Kolik stojí domácí chleba?

nehnetena sumava_mala

Už jste uvažovali o tom, na kolik vás přijde pečení domácího chleba? S pekařskou skupinou PečemPecen.cz za pomoci statistik z Kupi.cz jsme to spočítali a výsledky nás rozhodně potěšily – pečení chleba se vyplatí!

Pečení doma umožňuje vytvořit chleba, jaký nekoupíte. Upečete si ho v nekonečných chuťových variantách a ze surovin, které si sami vyberete a v chlebu je chcete. Lidé trpící různými onemocněními a dietami mají mnohem snadnější kontrolu nad tím, co v pečivu je (znáte ty kyselé obličeje prodavaček, když chcete seznam ingrediencí, ne? Rodinné tajemství, papír se někam záhadně ztratil, no z čeho by to asi bylo, z kynutého těsta, sto a jedna výmluva), stačí si jen trochu pohrát s těstem.

Na druhou stranu kvalitní suroviny a hlavně energie něco stojí, a tak hospodárněji uvažující pekaře časem nutně napadne, kolik to vychází. Výsledky jsou skvělé, podle podrobných výpočtů vyjde domácí chleba vždy levněji než ten kupovaný – kilo pšenično-žitného kváskového chleba upečete už od 11 korun, pečete-li v pekárně a vychytáte akční ceny.

Kolik stojí domácí chlebaKupi-page-003

Podrobná tabulka vysvětlí více. Nejlevněji upečete chleba v domácí pekárně, pokud zároveň vychytáte akce, dostanete se na cca 11-12 Kč. V ní to ale není tak úplně ono, takže se sluší říct, že při běžných cenách a v normální troubě bez zvýhodněných tarifů zaplatíte za kilo chleba spíše 22 Kč.

Největším nákladem při domácím pečení je mouka a také spotřebovaná elektřina. Nejvýhodněji vychází pečení v domácí pekárně, která chleba upeče za cenu okolo 3 korun. V případě klasické trouby je třeba počítat se zhruba 10 korunami. Pekárna je sice úspornější, neumí však upéct chleba ve tvaru klasického pecnu s křupavou kůrkou.

Výrazně ušetřit se dá při nákupu surovin v akci. Dlouhodobé statistiky Kupi.cz ukazují, že cena 1 kg pšeničné mouky se pohybuje od akčních 7,90 Kč po běžných 10,90 Kč, u žitné je rozdíl ještě větší – 18,90 Kč vs. 24,90 Kč. Při nákupu mouky v akci “do zásoby” lze na jednom bochníku ušetřit kolem 3 korun.

Kmínová vsuvka: Cena bochníku se ještě o 2,60 Kč zvýší, pokud přidáte 7 g kmínu. Ve největší slevě by to bylo 1,25 Kč.

Jediné, co není ve výpočtech nákladů na domácí chleba zohledněno, je cena lidské práce. Ovšem pečení bochníku chleba v domácí pekárně nebo pecnu šumavy bez hnětení zabere do 30 minut čistého času. Většina z domácích pekařů má navíc pečení jako svého koníčka, takže se jim vyplatí i při složitějších postupech. Je to podobné rozhodování jako v mezi vařením doma a jídlem v restauraci – pokud chceme jídlo koupit, musíme za jeho přípravu zaplatit.
A i pak jsou tu určité analogie; buď zajdeme na hotovku do místní kantýny (a koupíme si konzumní chléb ze směsí), nebo se necháme rozmazlovat v luxusní restauraci (luxusní pekárny nám tu bohužel zatím trochu chybí, ale omrkněte to třeba někde za humny;).

Kolik stojí domácí chlebaKupi-page-002

Kolik stojí bio chléb?
Čistě bio suroviny jsme nesledovali (a bio chleba v klasických obchodech také skoro neseženete), ale i při srovnání s například chleby ve zdravých výživách se dostanete určitě k úspoře – 1000 g bio žitného kváskového chleba stojí cca 80 Kč, na suroviny o něco bohatější Žitný chléb pro všechny stojí při použití bio ingrediencí (verze žitná mouka, ovesné vločky, med, voda) kolem 38 Kč za kilo hotového pečiva. Bio ceny jsem teď spočítala jen letmo na základě obvyklých cen v místní zdravé výživě a v několika náhodně vybraných e-shopech. Např. bio žitná celozrnná mouka privátní značky jednoho z obchodních řetězců se šplhá až k 40 Kč za kilo, já kupuju na trhu mouku za 28 Kč.

Další možností, jak nakoupit čerstvou a kvalitní mouku za fér ceny je přímo nákup v mlýně, po Česku je jich stále celkem dost. Obzvlášť u chlebové mouky bude pravděpodobně velký rozdíl, na tak nízkous cenu se v obchodě nedostanete nikdy. V některých navíc prodávají i menší pytle (3 Kg) a tak nakoupit můžou i sváteční pekaři.

Vysvětlivky:

  • Cenu chleba jsme vypočítali na základě receptu na nehnětenou šumavu, na kterou stačí obvyklé vybavení domácnosti. Abyste upekli kilový bochník, je potřeba všechny suroviny vynásobit číslem 1,5. Čistě kváskový chléb se v běžné prodejní síti shání poměrně složitě,  menší regionální pekárny ho někdy mají (a některé dokonce i velmi levně), ale nemůžeme je monitorovat. Vycházeli jsme tedy spíše z cen na FT, které navštěvujeme, obchodech s lokálními potravinami apod.
  • Jako kvasnicový kupovaný jsme označili klasický konzumní chléb, v jehož složení sice někdy kvas najdete, ale obvykle se jedná spíše o různé kvasové výtažky, mohutně podpořené plejádou dalších látek.
  • Cena elektřiny závisí nejen na dilematu trouba/remoska/pekárna, ale také na dodavateli eletřiny, případně možnosti odběru tzv. nočního proudu. Když dokážete vychytat ten správný čas a nejste u úplného vydřiducha, i s troubou upečete chleba velmi levně.
  • V troubě se vyplatí upéct najednou víc chleba, nebojte se toho!

Počítali jste si někdy, kolik vás pečení chleba stojí? Domácí chleba je sice levnější, ale sníte ho třikrát tolik? Nebo máte naopak pocit, že opravdu šetříte, protože kupovaný vám přestal chutnat dřív, než jste se projedli za půlku bochníku, a tak jste cennou potravinu vyhazovali?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je maskrtnica. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

40 komentářů u “Kolik stojí domácí chleba?

  1. a co cena pekarny? bylo by smesne pocitat cenu trouby protoze ta se pouziva na spoustu jinych veci, ale pekarna se sice da, ale predpokladam, ze na jine nepouziva.
    nejde mi ani o zvednuti ceny domaciho chleba o 5 Kc ale o to, aby si citatel nemyslel, ze musi bezet a koupit pekarnicku.

    • Máte pravdu a díky za připomínku, cena pekárny v tom není započítaná, ale to už si může každý spočítat sám. Nicméně dá se koupit už kolem tisícovky a překvapivě velké množství lidí ji už má. Doufám, že z článku snad tohle poselství „Běž a kup si pekárničku“ nevychází:)
      Mě samotnou chleba z pekárny nebaví právě kvůli jiné kůrce, tvaru, propečení, ale pokud chce někdo ušetřit na své práci a až na dalších místech elektřině, koupí si pekárnu a nemusí v ní ani péct, používá se na hnětení čehokoli, nejen chleba, ale i dalších kynutých těst a především výrazně šetří fyzickou práci a čas (o tom, že ji mnozí používají i jako úspornější troubu/remosku na pečení sladkých chlebíčků-bábovek, sekaných apod. ani nemluvě), což jsou sice ty nepočítané položky, ale stejně důležité.

      • Tak já teda momentálně domácí pekárnu využívám na všechno KROMĚ pečení chleba… (Dělám v podstatě jen nehnětenou šumavu, hnětený chleby prostě pořádně neumím… ) Takže třeba v naší domácnosti by se počítat do nákladů na chleba prostě nemohla… Dělám v ní všechna kynutá těsta, ale chleba prostě ne…

        Proto taky prohlašuju, že až pekárna „odejde“, koupím si radši robot na hnětení těsta, protože pekárnu stejně k ničemu jinýmu nepoužívám… 😀

  2. Největším nákladem při domácím pečení je mouka a také spotřebovaná elektřina
    Já myslel, že největším nákladem je právě ta domácí pekárna.
    Chléb z obchodu stojí (dražší) 35,- Kč
    Z domácí pekárny by to mělo vyjít na cca 15,- Kč
    Domácí pekárna stojí 2500,-
    Když budu striktně používat pekárnu, ušetřím na jednom bochníku 20 Kč
    Úspory začnu dosahovat ve chvíli, kdy upeču 125 chlebů a troubu nemeju. A nemeju ani ušpiněné nádobí
    Tříčlenné rodině vydrží kilo chleba na 3 dny.
    Po jednom roce a deseti dnech přichází úspora 20 Kč na bochníku! Při železné pravidelnosti pečení bochníku za 3 Sláva sláva sláva.
    Z toho plyne, že chleba z domácí pekárny je prostě drahej. Ale je dobrej. Smysl článku mi úplně uniknul.

    • Nikoho neposíláme kupovat pekárnu, ale vzhledem k tomu, že spousta lidí už ji má a třeba (ne)používá, zaslouží si být zmíněná, stejně jako trouba. Obyčejná pekárna se dá v pohodě pořídit kolem tisícovky, mimochodem.
      Smyslem není handrkovat se o cenách pekárny a dalších utopených nákladech. Ten základní chléb jde upéct i s minimálním vybavením a s troubou, i s ní se to vyplatí.
      Článek jsme dávali dohromady jednoduše proto, že spoustu lidí tohle téma zajímá – pečou chleba, protože je to baví a chtějí jen vědět, jestli na tom neprodělávají. Na surovinách a energii, prostě základní rozpočty hospodyněk (. Voda je dost minimální položka a její spotřeba na mytí nádobí je asi takové téma, jako rozpočet ceny trouby rozložený na jídlo, nemůžeme spočítat všechno – všechno souvisí se vším. Například já zadělávací mnísu nechávám do druhého dne oschnout, pak jen oloupu těsto, je-li nějaké a pak spotřebuju cca tolik vody a saponátu, jako na jídelní talíř. Nebo to dám do myčky.
      Nicméně jak píšu, chleba peču (a většina domácích pekařů taky) především proto, že mě to baví a srovnatelný v obchodě nekoupím.

  3. Moc hezký článek a pěkně připravený.
    Kváskovou šumavu pečeme z pšeničné chlebové mouky a ta je dražší než zde uvedená pšeničná hladká. Náklady na pečení v troubě nevím, ale snažím se trefit do „nočního“ proudu a v 90% případů se mi to povede. Oproti supermarketovému chlebu vychází náš dráž, ale když porovnám s kvalitnějším poctivým z blízkého pekařství cca 700g za 35 kč, tak domácí vychází o dost levněji.
    Hlavně je domácí chleba (třeba i nepovedený) o moc chutnější než ty běžně prodávané. A navíc je pečení zábava a dobrodružství, jak chleba dopadne :-)

    • Děkuju moc za příspěvek, je to hlavně Míšina práce, já spíš testuju a komentuju – chleba mě baví péct, počítat už méně. Ten noční proud je fajn, taky se mi celkem daří trefovat – a když ne, aspoň na ten čas pošlu myčku, aspoň se sníží náklady na mytí nádobí, jak píší uživatelé níže.
      On vychází svým způsobem „levněji“ určitě i s tím supermarketovým, hlavně pro to, že je s ním nesrovnatelný, srovnávat svůj (kváskový) výtvor prostě můžete jen s pekárnou;) Je to jako srovnávat domácí klobásky s levným buřtem – prostě to nejde, jedno je řemeslný výrobek, druhé průmysl, tvořený masem třeba jen z několika procent, takže při přepočtu na podíl masa nakonec vyjdou ty levné uzeniny celkem draze.

    • Ale zase se nedá srovnávat ten nejlevnější chleba, co se dá v supermarketu sehnat… Pokud beru už ty o něco kvalitnější chleby, tak u nás stojí 1200g bochník kolem 40 korun (plus mínus 5 korun)… A tam už se domácí chleba vyplatí…

      • Jasně, proto tam zmiňujeme i kváskový nesupermarketový. Jinak já pekárnu taky nemám, aleu rodičů bývala a na hlavně na hnětení (i chleba) byla super, nebojte se ji k tomu pustit – některé hnětou i lépe než levnější roboty… Nebo pak ručně.

  4. ach jo, to je zase remcálků. Někdo si dá práci, pečlivě něco spočítá a napíše obšírný článek a další si to přečte a argumentuje to a to a to a to se mi nelíbí.
    Já preferuji, u pečení domácího chleba využívání místních surovin a nejen u pečení chleba. Místní zemědělské družstvo prodává obilí místnímu mlýnu já ho koupím a upeču svůj chleba. To samé s mlékem a třeba ještě s včelařskou farmou. A další a další. Nepočítám jen moje soukromé náklady, ale i podporuji místní lidi, zaměstnance a v globálu českou ekonomiku _zemědělství.

    • Děkuju, super je i váš přístup k věci – snaha o podporu místního zemědělství (závidím hlavně to mléko:). Celá ta bio sféra a nákup přímo od zemědělců je hůř zmapovatelná, ale snažila jsem si to aspoň zmínit a věřím, že jako vy uvažuje i více lidí, kteří mají tu možnost se takto přímo zapojit – já sama se občas s více lidmi dohodnu a složíme se na větší objednávku ze mlýna blízko rodičů jednoho z nás, a je moc dobrá (mimojiné i levnější než řetězcová, což je znát hlavně u té chlebové).

    • Moje řeč… když mi to chutná, tak to ani nepočítám. A článek mi moc pomohl. V okolí se mě dotazovali, na kolik ten chleba vlastně přijde. A já ani nevěděla. Takže teď s dovolením přeposílám odkaz na tuto stránku. Děkuji.

  5. Moc díky za prima článek. Jsme s manželem 13 let a přijde mi, že jsme nikdy nesnědli toliko chleba, jako za poslední půl rok, co peču domácí. Je nesrovnatelný, takže i kdyby jeho cena převyšovala cenu kupovaného chleba, pekla bych dál. Vím naprosto přesně, co do něj dávám a nemusím se pak děsit, co že je to v něm za složení .. kolikrát je výrobek zmražený apod.
    To že se vyplatí je naprosto jasné a hlavně naše bochníčky pečeme s láskou 😉

  6. Článek mě potěšil, pečeme chleba už roky(asi 12)s pekárnou a před tím jen v troubě. Teď poslední dobou jen kváskový, všem se zdá chutnější.
    V pekárně zadělávám i na vánočku, veku, rohlíky a ap. Peču střídavě,ale vyhrává to trouba.V neděli si bere syn bochník sebou a vydrží mu chutny až do čtvrtka(který kupovaný by to ustál nevím). I kdyby byl dražší pečeme dál.
    Vím co jíme!!!!!!

  7. Vařit a péci doma je prostě drahé, ověřil jsem si to mnohokrát, je potřeba započítat veškeré náklady a nejen ingredience a proud. Velkovýroba má holt výhody, ale zase člověk doma ví co do toho dává a často ho to i baví. Stejné je to s pěstováním zeleniny či chovem zvířat pro vlastní spotřebu.

    • To máte pravdu, celé živobytí je drahé. Ale když počítáte nějaký domácí rozpočty na jídlo, náklady na elektřinu a ingredience jsou při vaření to nejdůležitější. Svoji práci samozřejmě nemůžete počítat, pak se dostáváme na hrozné částky, ale pokud je někdo nucen se uskrovnit (ve městě, spoléhá víceméně jen na nákupy), co nejvíc toho udělat doma se vyplatí – hezká diskuze k tomu je tady http://www.cuketka.cz/forum/topic.php?id=2271.
      Počítat to se vším všudy to ale dobře nejde, ten zbytek (náklady na nádoby, válečky, mytí, troubu, sebe…) rozpočítáváte na celý provoz domácnosti a nelze to od sebe striktně oddělit. Uf. Díky za komentář, prarodiče taky měli hospodářství a žili velmi úsporně, ale kdyby se připočítal ještě ten čas a práce…

  8. Díky za článek! Samozřejmě že to není jenom o penězích.

    Kdybych si měla za všechny domácí práce počítat hodinovou taxu, tak to bude peněz! Já krom hrozných peněz za energie ještě hnětu robotem. Ten nejenom na těsto jede prakticky denně. Čím víc ho používám, tím víc se „vyplatí“.

    Zmínila bych další s financemi do určité míry související výhodu pečení doma – méně často chodíme do obchodu. Dřív jsme nakupovali v podstatě denně nebo obden, právě kvůli pečivu. Ale nikdy u pečiva nezůstalo. Teď nakupujeme cca 1x týdně supermarket, 1x týdně farmářský trh a 1x za 2 měsíce mlýn. Člověk to líp naplánuje a nekupuje blbosti. A ještě se ušetří cesta do obchodu.

  9. paradni clanek – ja za nej dekuju, prace to dalo hodne a pro lidi, co pecou, to smysl urcite ma. rypalu si neni treba vsimat – pokud nebudou rypat tady, najdou si jine misto
    pekarnu mam, ale od te doby, co jsem zkusila prvne kvaskovy v troube, uz dost zahali. take musim rict, ze mnozstvi chleba, ktere u nas padne, primo zavisi na tom, jestli je kvaskovy, nebo drozdovy z pekarny, nebo kupovany… kvaskovy je proste nej
    blog sleduju pravidelne a rikam opet diky
    iva

  10. Zaujímavé čítanie ! Ja tak lacno rozhodne nepečiem, ale to nie je sťažovanie sa :-) Neznášam nakupovanie a cestovanie do supermarketov, zvlášť keď bežim z práce z centra Prahy do školy a na krúžky ovešaná aktovkou a inými každodennosťami i bez kil múky. Takže nakupujem v Alberte vedľa baráku na sídlisku, všetko čo je akože zdravšie je len bio, čiže bio celozrná žitná tuším 38 Kč, bio celozrnáý špaldová 48 kč, obyčajný penam hladká určite cez 10 Kč – pečiem tento mix plus semená. Ani cez víkend nie som ochotná chodiť do veľkých obchodov a za zľavami, takže za lenivosť sa platí :-) Mlýn ani farmárov tu nemáme a hlavne viac kg múky v byte rozhodne neuskladním.

    Pekáreň nemám a pečiem väčšinou ráno pred prácou, takže žiaden nočný prúd. Ale zase nechám cesto v noci kysnúť v chladničke. A pečiem každý druhý alebo tretí deň, lebo i chleby cez kilo zjeme, dvaja a malé dieťa, hm.

    Takže o šetrení času ani peňazí sa hovoriť nedá, len o čístom pobláznení. Uvidíme ako dlho ma to bude baviť, po jednom týždni dovolenky kvások vyzeral na odpis, ale rozchodil sa, teraz ideme na 4 týždne preč, takže počítám s novým nákupom kvásku po prázdninách :-)

    • To chápem, ja tiež nie som typ, čo by tie zľavy obiehal. Ale celozrnnú žitná múku z Alberta považujem za zderstvo, našťastie mám blízko trh na Jiřáku, kde kupujem:) Zvyšok buď tam, alebo Makro, ak sa niekto z blízkych vypraví na nákup (spotrebu celkom máme), prípadne objednám z itesco.cz, lebo nemám auto a chrbát väčšiu záťaž nezvláda.
      Ad kvások o dovolenke – zahustite úplne až do podoby mrveničky a takto odložte do sklenice do chladničky, mal by vydržať.

  11. Docela by mě zajímalo, jak je to bezlepkovým chlebem. Ale tam to určitě vychází líp, protože za 450g (poživatelného) kupovaného chleba je cena cca 90-100 Kč, zatímco doma za půl kila mouky dám cca 42 Kč + mléko, kvasnice, sůl, kmín atd..

  12. Fakt to mám začít počítat ?
    Když peču 2 samožitný s bulgurem, tak:
    800g žitná mouka do těsta + 270g na kvásek = cca 40 Kč
    500g bulguru = 35 Kč
    2 lžíce tmavého pivního sladového extraktu = cca 5 Kč
    energie (trouba) = 10 Kč
    semínka dovnitř = 10 Kč
    Celkem tedy asi 100 Kč za 2 kvádry v celkové hmotnosti skoro 3 kg.
    A proč jsem to vlastně počítal ?

    • Nevím;) Já to počítala hlavně proto, že se mě na to někdo neustále ptal. Jinak jak píšu výše, domácí chleba je hodnota nevypočitatelná, ale je fajn vědět, že se mimo jiné (chuť, zdraví, zábava) na základních nákladech celkem vyplatí.

  13. Moc by me zajimalo, jak jste prisli na castku 10 kc za energii? Dost to ted resim, protoze pecu hodne a prijde mi to jako silena castka. Nekde jsem cetla, ze se neda pocitat celkovy cas, kdy je trouba zapnuta, ale jenom doba, kdyz se spina kontrolka na troube… Dekuji

    • Gabi, mate pravdu,je to extrem, ale bohuzel to vazne nekomu muze vyjit az takto vysoke. Merili jsme to vice zpusoby, nekolik pekaru na PP nam pomohlo to zmerit jednoduse mericem elektriny, coz je nepresnejsi. Zaroven i vyrobce trouby vetsinou uvadi, jakou spotrebu na jaky rezim ma {do toho by mel byt zapocitan skutecny cas vyhrivani, tedy,i s tim, ze trouba a kontrolka „vypina“}.
      Moje trouba ma spotrebu celkem slusnou spotrebu a menili jsme dodavatele, takze pokud pecu na tzv. nocni proud, jsou ty castky vic nez o polovinu nizsi. Take se to vyplati samozrejme vice, pece-li nekdo vice chlebu nebo vetsi bochnik, kdy se opet cena za kg chleba o dost snizi.

  14. Díky za článek!!! Začala jsem péct chleby (v troubě) přes 3 měsíci a tááák mě to chytlo, že už je nosím i po sousedství:D A když se mě každý ptal, na kolik mě to vyjde, vytvořila jsem obdobné tabulky, díky vám vím, že jsem se nesekla:)

    Ať se vám všem daří!!!:) Z.

  15. Nakupovat mouku ve mlýně už se fakt vypaltí, např kilo žitné v havl brodě vyšlo na 10 Kč/kilo, v makru je běžná cena kolem 15 …

  16. ach, ceny…. a naozaj je to tak dolezite? Ved ked varim, tak preto, ze je to zdrave, chutne, bavi ma to a nie preto, ze je to lacne.
    alebo sa niekto snazil zapocitat aj svoju hodinovu mzdu?
    keby som pocitala, co ma vyjdu napr. doma susene rajciny, tak by mali minimalne cenu zlatu.
    ale, dokelu, kym si tu pisem,, skoro mi zhoreli tie skoricove fantasticke slimaky 😉

  17. Denisa: trochu důležité to je, ne každý žije ve velkém městě a bere tzv. průměrnou mzdu. Na venkově se často z nedostatku příležitostí maká za 50 na hodinu stejně jako před 15 lety a to už člověk na nějakou tu korunu koukat musí

  18. Zdravím všechny,
    dobrý článek. Finanční stránka dnes není zanedbatelná. Já jezdím na mouku do mlýna, a poslední cena vycházela 8.70 Kč/kilo pšeničné chlebové i žitné chlebové. Musím vzít 100 kg (50+50), ale část za tu samou cenu přeprodám známým, a peču každý den dvoukilovku, takže se zkazit nestihne… Cena mi vychází kolem 25 Kč za ty dvě kila. (1,4 kg mouky, elektrika, kmín, vodu a sůl nepočítám) Za rok už to nějakou kačku udělá. To je ovšem spíš takovej bonus. Kvůli penězům jsem to rozhodně dělat nezačal. Spíš to potěší :)

    • Mlýny jsou určitě nejlevnější zdroj a leckde prodají i menší (5-10kg) pytle za levnější cenu nebo srovnatelnou s akčními cenami v supermarketech, což je super, protože i čerstvost potažmo kvalita bývá lepší:) Jen to pro spoustu lidí není dostupné a je i dost těch, které menší balení neprodají (a lidí, kteří se nemají s kým podělit). Díky za komentář!

  19. Dobrý den, předem chci poděkovat za zajímavý článek.
    Chtěla bych se zeptat na bližší údaje, ze kterých byla spočítána spotřeba elektřiny? Jde mi hlavně o počítanou cenu 1 kWh, protože tam mohou být opravdu velké rozdíly vyplývající z tarifu elektráren (dívala jsem se do ceníků a 1 kWh u těch, co elektřinou jen svítí a pečou stojí cca 4,30 Kč, přičemž třeba já mám tarif, kdy 20 hodin denně platím v nízkém tarifu 2,25 Kč). Děkuji.

  20. Dobrý den, současná cena za 1 kwh je cca 5,- kč. Peču chleba asi 45 min., takže bych řekla, že cena doma pečeného chleba je oproti tabulce ještě nižší.
    Domácímu chlebu ZDAR !! :-)

    • Určitě, díky, já mám ještě o něco levnější, ale podle propočtu některých pekařů trouba někdy spoytřebuje i za těch 10 Kč – takže jsem raději nasadili tu vyšší hladinu.

  21. Zdravím a prosím o informaci. Jak dlouho je možné mouku skladovat a jaké jsou pro její skladování optimální podmínky? Žijeme ve zrekonstruované staré dřevěnce a prostoru máme dost. Mám tu i původní truhlu na mouku-tři přihrádky/, ale je obrovská, takže je venku pod přístřeškem a užívá se na skladování nářadí. Myši se prokousaly i do ní, takže pokud bych chtěla skladovat mouku venku v truhle, musela bych ji vložit do nějakého ochranného obalu.
    Minulý týden mi rekonstruovali kamna-topí a vaří se v kuchyni, kachlová část je v pokoji včetně trouby a do předsíně ústí chlebová pec, která má v horní části háky na uzení. Chlebová pec ústí přímo do komína. Bylo by to skvělé, kdybych si věděla rady, kde v peci založit oheň a vůbec jak postupovat při pečení. Nevěděl to přesně ani kamnář. Není tam žádný rošt, pouze dva prostory v různé výši. Holka má už dvě stě let a já ji chci přimět k životu. Poradíte?
    Přeji pohodové dny. Marcela

    • Marcelo, s moukou to je těžké – chce sucho a temno, takže vnějšek, kde se vlhkost mění, není úplně ideální, spíš ji mít doma na půdě…
      Cos e týče pece – podobnou máme na chatě a ještě jsem se nedostala k tomu, ji omrknout. Základ by pak měl být nechat hlavně prohlédnout komín a zkontrolovat tah, poté vyčistit a v jedné úrovni se asi peče, v druhé (hornější) se sází, udí se ibvykle výš v komíně, ale to i záleží co a v jaké fázi (studený/horký kouř¨). Babičky teploměry neměly, takže to se vychytává praxí, nebo se dá pořídit, nicméně vytopit to trvá velice dlouhou dobu, peklo se v tom i se sousedy na týden, dva dopředu… Optala bych se ve vsích, kde si podobné pece znovu komunitně postavili.
      Tady je hezky pečení ve staré peci vidět. https://www.youtube.com/watch?v=HLo6welByj8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *